USŁUGI SPRZĘTEM BUDOWLANYM FRANCISZEK ŻUWAŁA

Firma Usługi Sprzętem Budowlanym Franciszek Żuwała już od 2005 roku świadczy Państwu profesjonalne usługi m.in. w zakresie: wynajmu dźwigów, wynajmu żurawi, montaży konstrukcji przy użyciu dźwigów, robót specjalistycznych, podnoszenia, załadunku i rozładunku dźwigiem oraz pogotowia dźwigowego.

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży pozwala nam zoptymalizować naszą ofertę i dostosować ją do Państwa oczekiwań i terminów. Dzięki posiadaniu bazy sprzętowej na terenie Sosnowca jesteśmy w stanie szybko i sprawnie świadczyć usługi sprzętem budowlanym na terenie Śląska, ze szczególnym uwzględnieniem wynajmu żurawi i świadczenia usług dźwigowych na terenie Sosnowca, Katowic, Jaworzna, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej.

Nowoczesny, sprawny, dobrej jakości sprzęt, posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry operatorów i bogatego doświadczenia pozwalają nam świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z maksymalną starannością i zaangażowaniem, co pozwoliło nam wypracować sobie rozpoznawalną markę na Śląsku i Zagłębiu oraz zdobyć zaufanie naszych stałych Klientów.